На виставці «Зброя та безпека»

10 жовтня студенти груп  209-ТР,  210-ТР разом із кураторами Михайловою О.І.  та Васьковською О.М. відвідали Міжнародну виставку  «Зброя та безпека-2019»  та  «Expert Security-2019».

На виставці   «Expert Security-2019» студенти ознайомилися із  системами  безпеки територій, будівель, споруд, засобами забезпечення громадської безпеки, захисту інформації.

В частині «Зброя та безпека-2019» була представлена продукція  для активної оборони - озброєнням та технікою для армії і правоохоронних органів, зброєю для цивільного населення, зразками  історичної та холодної зброї,  сучасними зразками дронів та безпілотників.Одразу на декількох стендах студенти мали можливість потренуватись у мультимедійному тирі, взяти участь у майстер–класі з управління дронами за допомогою VR–окулярів та ін.