Тиждень природничо - математичних наук

З 9 по 17 квітня 2012 року у ПЕК НАУ традиційно проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.

В організації його проведення активну участь взяли всі викладачі циклової комісії. Протягом тижня було проведено: -олімпіаду з математики спільно для студентів коледжу та НАУ (викладачі Литвинчук А.К., Лещинський О.Л., Тихонова В.В., Бохонова Т.Ю.); -олімпіаду з фізики серед студентів 1 курсу (викладач Монастирська В.В.) -математичний бій у групах 430, 436, 427 (крім виконання математичних завдань відбувалися привітання команд, конкурси газет, солодкий стіл); - як підсумок тижня був проведений математичний ринг між студентами груп 430, 436, 410 спільно з кафедрою ТМ ПДС НАУ (викладачі Лещинський О.Л., Тихонова В.В., Бохонова Т.Ю.), після якого викладачі коледжу і студенти-переможці були нагороджені грамотами НАУ; -день радіо – з конкурсом-оглядом творчих робіт з радіотехніки (викладач Дем’яненко Р.Ф.); -конференцію, присвячена винайденню радіо, (викладач Дем’яненко П.А.); -екскурсію в будинок-музей природи з групою 426-БО (викладач Лебедева Л.Р.); -організовано перегляд фільмів, присвячених тижню природничих наук, (викладач Тузлова Л.В.) та перегляд фільмів, присвячених наслідкам катастрофи на ЧАЕС, (викладач Монастирська В.В.); -вікторину з біології ( викладач Якименко О.І.); -лекцію до Дня космонавтики «Складний життєвий шлях Миколи Кибальчича» (викладач Лєбєдєва Л.Р.); -Брейн-ринг у групі 424 ( викладач Жуковська І.А. -для студентів старших курсів проведена лекція: «Сучасні напрями прикладної математики». На заключному засіданні ЦК підведено підсумки тижня, визначені переможці, яким вручені заслужені нагороди.