В КІтУ НАУ ВИПУСКНИЙ БАЛ

26 червня 2019 року для випускників коледжу найкраща, найочікуваніша подія, яку з таким нетерпінням і радістю чекали хто три, а хто і чотири роки, навчаючись коледжі. На це незвичайне свято – вручення дипломів зібралися в ошатній залі Національного авіаційного університету 196 випускників, батьки, друзі. Традиційно відкрили вручення Державним гімном України. А потім ведучі листали літопис студентського життя випускників: різні розділи, сторінки… Всі з увагою слухали привітальне слово к.т.н., докт. біологічних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України, заслуженого працівника освіти України, ректора НАУ Ісаєнка В.М. Опісля звернувся зі словами, яких так чекали випускники і всі присутні в залі, директор коледжу,к.т.н., доцент, лауреат Премії Верховної Ради України  для молодих вчених, лауреат Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування Пономаренко О.В. Згадати та зрозуміти, «якими смішними колись ви з’явились у коледж, якими прекрасними йдете сьогодні в життя» допомогла викладач, куратор Козловець І.І. Батьківське тепло, підтримка,любов відчувалися в словах Шульги В.П., який взяв слово від імені батьків. Звучить «Гаудеамус», і розпочинається вручення дипломів. Все свято пересипано піснями, танцями, музичними п’єсами. Перелистали літопис, дописали останню сторінку, завтра розпочнеться нова п’єса. Щастя вам і здійснення мрій, дорогі випускники!