Екскурсія до музею грошей Національного банку України

Cтуденти груп 305-ФБС, 303-ОП та 313-П разом з викладачем Шелудченко М.В. відвідали Музей грошей Національного банку України.

Музей грошей – культурний центр і освітня платформа, діяльність якої спрямована на висвітлення історичних аспектів та підвищення рівня фінансової грамотності.

Під час екскурсії студенти дізнались про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення, побачили повну колекцію пам’ятних монет України.

Особливе захоплення студентів, більшість з яких - майбутні фінансисти, викликало відвідання Операційної зали Національного банку. Адже розкішна Операційна зала банку прикрашена скульптурами античних богів. Угорі по центру стелі височіє в латах римського полководця захисник і покровитель Києва архистратиг Михаїл.

Дякуємо колективу Музею грошей та особисто екскурсоводу Денису за цікаву подорож у світ грошей та фінансів!