МІСЦЕ ПАМЯТІ – МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ

Музей української революції 1917-1921 років - досить символічне місце. Він навіть розташований не в орендованому приміщенні, а в будівлі, де раніше була Центральна рада. Багато хто вважає цей будинок квінтесенцією історії країни, так і викладач історії коледжу Сахно А.К. уже неодноразово зі студентами різних груп коледжу відвідала цей музей. 19.04.2019 року екскурсантами була молодь 107-ІПЗ та 113-П.

Студенти  побачити артефакти української історії столітньої давності: це і фотографії Симона Петлюри, і речі прем'єра уряду республіки, і особисті речі керівників країни, і уніформа солдатів УНР, гроші, зброя тієї епохи, і багато іншого. Цей музей дуже колоритний. Непокірний український дух найбільше відчутний саме тут.

Основну концепцію, яку в свою основу поклав Музей Української революції, , як дізналася студентська молодь коледжу, можна охарактеризувати, як принцип збереження історичної пам'яті українського народу та виховання духу патріотизму.