ЕКСКУРСІЯ НА НАЙМАСШТАБНІШУ ВИСТАВКУ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ СЕЕ 2019

Студенти груп 108-ІПЗ, 406-РПЗ, 206-ІПЗ та 207-ІПЗ разом з класними кураторами Іменинник І.В., Миронович І.П., Гришко Н.О. та Рябчук Н.А. 12.04.2019 року відвідали масштабну виставку електронної техніки СЕЕ 2019. На стендах провідних компаній світу демонструвалися поточні та найновіші продукти і рішення: смартфони, планшети, розумні годинники, прилади віртуальної реальності, автомобільні системи керування та інші трендові гаджети. Студенти мали нагоду пограти в комп’ютерні ігри, випробувати окуляри та шлеми віртуальної реальності від різних брендів з різними ефектами, помалювати на інтерактивних дошках, прийняти участь у розігруванні різних призів від різних компаній, отримати неймовірне задоволення від натискання кнопок і крутіння керма в шикарних салонах іномарок, а також, від запуску дронів. Враження від відвідування виставки перевершило будь-які сподівання. Студенти отримали заряд позитиву, емоцій, драйву.