Конкурси «Вітальна листівка» та «Мистецтво типографіки»

У вівторок та середу в Коледжі інженерії та управління в рамках тижня спеціальності «Комп’ютерний дизайн та поліграфія» відбулися конкурси «Вітальна листівка» та «Мистецтво типографіки».

Створення листівок  ̶  завжди складна та відповідальна задача, адже від її якості багато в чому залежить успіх святкового привітання. Проте незважаючи на труднощі, студенти створили сучасні та креативні листівки, запропонувавши цікаві композиційні рішення, які поєднували в собі неочікувані кольорові рішення, вдалі шрифти та яскраві ілюстрації.

У свою чергу, оформлення тексту з метою подальшого його розміщення на ілюстрації потребує від студента знань та вмінь, пов’язаних як з особливостями верстки текстової інформації, так і графічної.

Загалом, конкурси сподобалися студентам, а їх результати були високо оцінені викладачами коледжу.