ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПРОГРАМІСТІВ

Завжди приємно бачити в стінах рідного коледжу наших випускників, що завітали в гості. Але ще приємніше чути від них про успіхи та досягнення у професійному житті, початок якому поклало навчання в нашому навчальному закладі.

Лише в червні 2018 року пролунав останній дзвоник для випускника відділення Інженерії та програмного забезпечення КІтУ НАУ Афанас’єва Дмитра, але він вже може пишатися престижною та улюбленою роботою в компанії Luxoft, про яку він і розповів, коли нещодавно завітав в гості до коледжу. Як з’ясувалося, крім основного місця роботи, Дмитро також викладає програмування на IT курсах. На запрошення відділення, 20 березня 2019 року Дмитро провів демонстраційне заняття для студентів групи 307 ІПЗ з предмету «Алгоритми та структури даних». Цікаве, динамічне, інформаційно насичене спілкування Дмитра із нинішніми студентами викликало жваве обговорення актуальних питань навчання, професійного зростання та досягнення успіхів у майбутньому.