ЗАРАДИ ЖИТТЯ!

04 березня на зустріч із студентами були запрошені представники Благодійної організації  «Благодійний фонд «Заради життя» із міста Харкова. О.П.Товченко, голова правління фонду, відзначила, що недосконалість системи сексуальної освіти та низький рівень сексуальної культури суспільства у цілому містить у собі серйозну небезпеку для фізичного, психічного і морального здоров’я молоді.

В цікавому спілкуванні було привернено увагу юних українців до питань збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей. Представники фонду намагалися донести до молодих людей, що вони не залишилися наодинці з дорослими проблемами, що завжди існує розумний вихід із будь-якої ситуації, що вони можуть розраховувати на розуміння і підтримку фахівців.