БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА КОРИСТЬ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ АТО

Щорічно в коледжі за ініціативи комісії суспільних дисциплін ( голова Сахно А.К.) проводиться благодійний ярмарок на користь поранених бійців АТО.  Нещодавно  знову було запрошено небайдужих студентів та співробітників коледжу долучитися до волонтерського руху  і взяти участь у ярмарку, збиранні коштів та теплих речей. Захід проходив організовано і був дуже різноманітним. Студенти продавали тістечка, пиріжки, смачні блюда до обіду, різноманітні чаї, каву тощо. Лунали пісні, грали музичні інструменти. Молодь писала листи  воїнам. Зібрані кошти - 20 791 грн  були перераховані на рахунок Драгана Віталія Івановича, бійця (ветерана) АТО, якому після поранення необхідна трансплантація кісткового мозку, і який зараз завдяки волонтерам проходить лікування у Стамбулі.