Екскурсія до місця народження скарбу країни – хлібокомбінат «Київхліб»

9 листопада студенти групи 307-ІПЗ разом із куратором Красовською Є.В. відвідали хлібокомбінат «Київхліб» - визнаного лідера хлібопекарного ринку України.

Студенти побували на виробництві та отримали уяву про те, яких зусиль треба докласти до того, щоб отримати хліб. Під час екскурсії студентів ознайомили майже з усіма професіями хлібного виробництва і показали, як сьогодні випікають наш улюблений хліб.

Зробивши ставку на досвід і професіоналізм фахівців, зберігши кращі традиції, використовуючи вироблені протягом багатьох років технології виробництва і рецептури, компанія «Київхліб»  завоювала лідируючі позицій на вітчизняному ринку.

Ця незабутня екскурсія стала для студентів не лише повчальною, але залишила в їх серцях любов до рідної землі, до її дарів.