РОЗМОВНИЙ КЛУБ «TRAVELLING IS MY LIFE»

В рамках тижня філологічних дисциплін відбувся розмовний клуб з носієм мови, який організувала і провела разом зі студентами першого курсу  Бунакова Н.В. "Подорож - це моє життя", так описав своє захоплення до  подорожування наш гість з Британії Федеріко Мельчерт. Відвідавши більше  100 країн світу, Федеріко залюбки поділився цікавими та корисними порадами. Відомо, що спілкування саме з носіями мови вважається найкращою практикою застосування та покращення мови, тому під час зустрічі кожен учасник мав змогу перевірити свій рівень володіння мовою, задати запитання чи висловити свою думку. Сам Федеріко був приємно вражений рівнем володіння англійскою мовою та готовністю до спілкування наших студентів.