ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ 2018 РОКУ

31 серпня чекали всі : студенти і викладачі коледжу, особливо ті, хто склав успішно вступні іспити. Об 11 годині на стадіоні коледжу відбулося дійство – посвята в студенти, яке відкрилося Гімном України. Наймолодші студенти, багато хто з батьками, радісні та усміхнені, слухали привітання директора коледжу Пономаренка О.В. З теплотою, розумінням та доброзичливістю звернулась до молоді викладач,класний керівник першого курсу Тихонова В.В. Дуже зворушливо говорила від імені батьків матір студента – першокурсника Урбанович А. Є., бажаючи дітям успіхів в навчанні, добра і щастя. Відбулася передача естафети - вручення ключа знань старшими студентами наймолодшим,  прочитана клятва першокурсника, і вперше для присутніх пролунав гімн « Гаудеамус» . Ну і звичайно, над головами першокурсників пролунав перший дзвінок. А ще студенти старших курсів вітали їх піснями,звучали музичні композиції саксофоністів, додавали настрою танці дівчат. Групами,разом з класними керівниками , задоволені і веселі першокурсники покидали свято і прямували в аудиторії для більш близького знайомства одне з одним.