УКРАЇНЦІ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ- КВЕСТ

21.05.2018р. студенти груп 109-ТР та 209-ТР побували на екскурсії у Національному музей історії України у Другій світовій війні. Молодь ознайомилась з експонатами часів Другої світової та прослухали лекцію про об`єктивне сучасне трактування подій та участі українського народу у цій війні. Цікаво було почути інформацію про проблеми протистояння між вояками УПА та радянськими карними органами на території Західної України, завершення війни в Європі та участь українців у війні з Японією, діяльність ОУН та УПА, трагедію Волині, участь українців у рухах Опору на території європейських держав.
Також студенти взяли участь у квесті, де їм було запропоновано виконати цікаві інтерактивні завдання за результатами перегляду експозиції та прослуханої лекції. У змаганнях між командами перемогла дружба, всі учасники були нагороджені підняттям на оглядовий майданчик меморіального комплексу "Батьківщина- Мати".