МОЛОДЬ ОРІЄНТУЄТЬСЯ НА НАЙКРАЩЕ

Викладачі та студенти коледжу взяли участь у Тридцять третій щорічній міжнародній спеціалізованій виставці « Освіта та кар’єра -2018», що була організована 19 квітня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва « Український дім».

Окрім знайомства з роботою навчальних закладів України та зарубіжних країн,індивідуальних консультацій студенти коледжу активно включилися в роботу  семінару « Формування ціннісних орієнтацій української молоді в сучасному соціокультурному середовищі». Заступник директора з виховної роботи Жураківська Т.О. взяла участь в обговоренні проблеми, поділилася досвідом роботи з сучасною молоддю. Шевченко Марина, студентка гр.101 – ПТБ та Камоцький Максим, студент гр.105 –ФБС презентували свою діяльність серед студентів коледжу.