Мандрівка до місця проголошення незалежності України

Студенти групи 207-ІПЗ разом з куратором Красовською Є.В. 13.04.17 відвідали парламент української держави, місце, де було проголошено незалежність України – Верховну Раду.

Студенти отримали можливість потрапити до однієї з найвідоміших споруд Києва та України – Будинку Верховної Ради України, де побачили унікальні об’єкти та приміщення:

• синє-жовтий прапор України, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради;
  • картини, які прикрашають стіни приміщень;
  • відомі кулуари Верховної Ради;
  • балкон, з якого можна побачити робочі місця нардепів;
  • конференц-залу та багато іншого.

Студенти узнали багато цікавих фактів, пов’язаних з історією та сьогоденням головної будівлі Верховної Ради України.

Для отримання уявлення про інші адмінбудівлі Києва, а також про відомі височини Печерську, екскурсію до Верховної Ради було поєднано із пішохідною прогулянкою Печерськом.