ОЛІМПІАДА З ПРОГРАМУВАННЯ СЕРЕД ВНЗ м.КИЄВА

12 квітня 2018 року на базі Коледжу інженерії та управління НАУ була проведена міська олімпіада з програмування І та ІІ рівня складності серед ВНЗ м. Києва.

В олімпіаді взяли участь команди студентів навчальних закладів І‑ІІ рівня акредитації, що готують спеціалістів в галузі програмної інженерії.

Студенти нашого коледжу показали високий рівень підготовки та зайняли призові місця. Студенти коледжу Дідик Юрій, Рачін Денис, Сейдахметов Олександр (гр.  208-ІПЗ) посіли І місце в олімпіаді І рівня складності. Студенти коледжу Гришко Владислав, Жувака Олександр (гр. 407-РПЗ) та Баландін Кирило (гр. 306-РПЗ) посіли ІІІ місце в олімпіаді ІІ рівня складності.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в розвитку професійних навичок й досягненні поставлених цілей!