ПОДОРОЖ В « МОРСЬКУ КАЗКУ»

Втомившись від сірої, холодної зими, студенти гр.102 ПТБ разом з куратором Насібович Т.В. вирішили хоча б на годинку потрапити в теплі краї, де сонце і море. І відвідали унікальний освітньо-розважальний комплекс « Океанаріум- «Морська казка». Вони мали змогу «пірнути» на глибину і помилуватися багатим підводним світом. Побачили велику кількість коралів, різних рибок, медуз. Спостерігали за годування скатів. Дізнались про найотруйніших риб океану - рибу-камінь та рибу-собаку. А ще познайомились з мудрою черепахою, крокодилом і рифовими акулами. Найбільше вразив підводний тунель, в середині якого відчуваєш себе дайвером. Зарядившись гарним настроєм та враженнями, студенти будуть чекати на літо та канікули.