07.12.2017р. методисти освітньо-методичного центру “Dinternal Education” у співпраці з викладачами комісії іноземних мов КІтУ НАУ Ткачук Н.Г. та Гришко Н.О. організували та провели методичний захід для викладачів англійської мови м. Києва на тему: “Keeping Students In Focus. Активні методи навчання: інтенсивне залучення студентів під час заняття англійської мови”.
Методист центру Олена Міходуй презентувала новий погляд на структуру заняття англійської мови та етапи його планування. Присутні викладачі мали змогу ознайомитися із прикладами системної роботи з лексикою, сучасними методами презентації та закріпленням лексичного матеріалу, отримати практичні поради щодо підвищення якості викладання англійської мови. Крім того, викладачам була надана можливість детально ознайомитися з новими виданнями навчальної та методичної літератури.