Студентський науково-практичний семінар "Актуальні питання реалізації та захисту прав людини в Україні"

6 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського  тижня права викладачі Селезень Г.В., Титок І.В., Жуковський Є.О. організували та провели студентський науково-практичний семінар " Актуальні питання реалізації та захисту прав людини в Україні " в якому взяли участь студенти спеціальності «Правознавство», та «інформаційна діяльність підприємства» груп 213-П, 312-П, 412-П, 305-ІДП.
Студенти піднімали гострі та дискусійні  питання з приводу реалізації та захисту прав людини та громадянина в Україні.
Результати науково-практичного семінару відображені у збірнику тез: Актуальні питання реалізації та захисту прав людини в Україні: Збірник тез доповідей  студентського науково-практичного семінару. Київ, 2017. – 74с.