Екскурсія до Верховної Ради України

27 листопада студенти груп 106-ІПЗ та 107-ІПЗ разом з кураторами груп Гришко Н.О. та Рябчук Н.А. відвідали сесійний дім єдиного законодавчого органу країни.

Екскурсантів познайомили з історією проектування та будівництва будівлі Парламенту України, їм було представлено Прапор Незалежності України, розміщений у почесному порталі, експозицію до 25-річчя передачі повноважень Державного Центру Української Народної Республіки владі України «Шлях Держави. Символи відродження» у рамках створення Музею українського парламентаризму. Учасники екскурсій мали змогу оглянути виставку «Символи нашої Незалежності» та сфотографуватися біля картини «Державотворення». Окрім того, відвідувачі побували на балконі сесійної зали парламенту, в якій ухвалюються закони України. Студенти побачили де та як працюють народні депутати України.