Екскурсія на наймасштабнішу виставку електроніки СЕЕ 2017 у виставковому центрі ЕКСПОПЛАЗА

Студенти відділення «Інформаційних технологій» груп 106-ІПЗ, 107-ІПЗ, 206-ІПЗ та 306-РПЗ разом з класними кураторами Гришко Н.О., Рябчук Н.А., Ткачук Н.Г. та Миронович І.П. 07.10.2017 року відвідали масштабну виставку електронної техніки СЕЕ 2017. На стендах провідних компаній світу демонструвалися поточні та найновіші продукти і рішення: смартфони, планшети, розумні годинники, 3D принтери, 3D-ручки та інші трендові гаджети. Студенти мали нагоду пограти в комп’ютерні ігри, випробувати окуляри та шлеми віртуальної реальності від різних брендів з різними ефектами, помалювати на інтерактивних дошках, спостерігати за роботою 3D-принтера по виготовленню дитячих іграшок, прийняти участь у розігруванні різних призів від різних компаній, отримати неймовірне задоволення від натискання кнопок і крутіння керма в шикарних салонах іномарок, а також, від запуску дронів. Враження від відвідування виставки перевершило будь-які сподівання. Студенти отримали заряд позитиву, емоцій, драйву.