Нам 55 років

29 вересня 2017 року викладачі та співробітники коледжу,студенти та їх батьки,випускники та почесні гості-вся родина Промислово-економічного коледжу НАУ зібралась на святкування визначної дати. Всіх присутніх привітав директор коледжу Пономаренко О.В. Разом перегорнули сторінки плідного життя коледжу . Гості ,що завітали привітати колектив, відзначили викладачів та співробітників коледжу грамотами та подяками. До слова були запрошені  представник Міністерства освіти і науки Вихорь В.Г. , в.о. ректора НАУ Ісаєнко В.М. ,помічник депутата Київської міської ради Непопа В.І. Каламаря В.П. ,голова Київської міської організації профспілки працівників Ольховець Г.А. Святкового настрою додали студенти,які виконували пісні ,танцювали, дарували музичні композиції . Протягом свята зі сцени лунали слова подяки працівникам освіти , яким студенти урочисто піднесли квіти . Святкування закінчилося ,а історія коледжу продовжується .