Привітання із початком нового навчального року

На початку нового навчального року до Промислово-економічного коледжу завітали представники Міжнародного освітньо - методичного центру Pearson-Dinternal. Вже декілька років ПЕК НАУ має почесний статус «Навчальний заклад-партнер Pearson (Велика Британія)». Відзначаючи плідну співпрацю у сфері навчання англійській мові за сучасними освітніми технологіями, наші гості зробили подарунок і поповнили фонд коледжійної бібліотеки сучасними підручниками Real Life для користування студентами першого та другого курсів. Підручник Real Life рекомендований і схвалений МОН України та є ефективним ресурсом як для вивчення загальної англійської, так і для інтенсивної підготовки до екзаменів. Дякуємо нашим партнерам за чудовий подарунок і сподіваємося на подальшу співпрацю.