ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ 2017

31 серпня 2017 року актова зала коледжу розкрила двері для проведення урочистого заходу – посвяти в студенти тих , хто склавши успішно вступні іспити, був зарахований  до складу студентів. Вщент заповнена зала першокурсниками, батьками, друзями, студентами старших курсів, викладачами, що радо приймали цю нову хвилю української молоді. Свято за традицією відкрилося Гімном України. Першокурсників привітав проректор НАУ Шульга В.П.. З батьківською любов’ю та турботою директор коледжу Пономаренко О.В. звернувся до молоді. Від імені кураторів побажала успіхів в навчанні та особистому житті Рябчук Н.Г.. Особливо хвилюючим було звернення матері першокурсника Бичик Л.М. до дітей, в якому від усіх батьків, лунав заклик гарно навчатися, бути дисциплінованими –  стати справжніми студентами. Одним із цікавих  моментів посвяти є традиційна передача естафети – символічного студентського квитка, залікової книжки та ключа від коледжу. Прозвучала клятва першокурсника, вперше для них всі слухали « Гаудеамус». Вітальні виступи були пересипані піснями і танцями старших студентів. Радісні та дещо схвильовані першокурсники продовжили спілкування в аудиторіях разом з кураторами.