Завершення VIII Всеукраїнської олімпіади з математики

Під час проведення Олімпіади учасники та гості мали можливість відвідати Музей Історії авіації в Національному авіаційному університеті та авіаційний навчальний ангар, де розташовані літаки для навчання студентів, Державний музей авіації України, здійснили пішохідну екскурсію історичними місцями центральної частини м. Києва.
Переможцями Олімпіади стали:
І місце - Синявський Юрій Романович, Львівська область, Технічний коледж Національного університету  «Львівська політехніка»;
ІІ місце - Фурик Валерія Валеріївна, Хмельницька область, Кам’янець-Подільське відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права;
ІІ місце - Гринько Ірина Миколаївна, Чернівецька область, ДВНЗ Чернівецький коледж дизайну та економіки;
ІІІ місце - Кравчук Галина Ярославівна, Волинська область, Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету;
ІІІ місце - Кір’янов Павло Сергійович, Запорізька область, Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету;
ІІІ місце - Акіменко Богдан Вікторович, Харківська область, Харківський радіотехнічний технікум.
Переможцям Олімпіади були вручені Дипломи від Міністерства освіти і науки України, Спілки Голів обласних Рад директорів ВНЗ І-ІІ р.а. України, Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету.
Грамотами та Подяками від Міністерства освіти і науки України, Спілки Голів обласних Рад директорів ВНЗ І-ІІ р.а. України, Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету були нагороджені  викладачі, які підготували переможців та учасників Олімпіади, члени організаційного комітету VIII Всеукраїнської олімпіади з математики та педагогічні працівники Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету.