Зустріч з випускниками шкіл м. Бородянки

19 квітня 2017 року коледж продовжив роботу щодо інформування учнів старших класів про навчально-наукову, дослідницьку та виховну діяльність на «Ярмарку професій та вакансій», що відбувся у Бородянському районному центрі зайнятості.
    Організатори РЦЗ надали змогу представникам навчальних закладів за допомогою мультимедійних засобів розповісти про історію, спеціальності, позааудиторні заходи. Учням вручили рекламні буклети.
Коледж представляв завідуючий відділення телекомунікації та радіотехніки Васьковський А.Д.
    Директор Бородянського РЦЗ С. Колосовський відзначив якісний рівень профорієнтаційної роботи коледжів та університетів у залученні кращих випускників ЗНЗ до здобуття вищої освіти.