Міжнародна виставка-форум InnotechUkraine 2017

Група 106-ІПЗ разом із куратором Ткачук Н.Г. відвідали  ІІІ міжнародну виставку-форум InnotechUkraine 2017. Студенти отримали унікальну можливість дізнатися пропередові досягнення сучасного світу інноваційних технологій, а саме ознайомитися з можливостями роботів та потенціалом робототехніки, побачити на власні очі інтерактивних, антропоморфних, персональних  та сервісних роботів, покерувати дронами, оцінити широкі можливості технологій 3D-друку, 3D-моделювання та 3D-сканування,довідатися про можливості використання робототехніки в медицині, проїхатися на гіроскутерах. Найбільше емоцій у всіхвикликав розділ смарт-технологій, в якому студенти на власні очі побачили використання унікальних смарт-гаджетів, змогли зануритися у світ майбутнього – світ безмежних можливостей та приголомшливих вражень, а одягнувши VR-окуляри, поринути у світ віртуальної реальності.