Методичний тренінг

22 березня 2017 року голова циклової комісії іноземних мов ПЕК НАУ Гришко Н.О. та викладач англійської мови ПЕК НАУ Ткачук Н.Г. відвідали методичний тренінг для заступників директорів, голів циклових комісій та викладачів англійської мови ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації під назвою «Lesson Observation in Focus», що проводився в приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (м. Київ).
Захід було проведено методистами Міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал-книга у співпраці з кафедрою методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Під час тренінгу, на основі нового підручника «Focus» видавництва Пірсон (Pearson) було розглянуто питання моніторингу викладання іноземної мови в контексті міжнародних стандартів, а також критерії оцінювання методичної підготовки викладача та результативності проведеного заняття.