Зимовий випуск 2017

1 березня 2017 р. в коледжі були вручені дипломи випускникам напряму підготовки бакалаврів 6.030504 Економіки підприємства, гр. 28-БАЕЗ та дипломи молодшого спеціаліста спеціальності 5.05150103 Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації, гр. 411-КОІ.
Свято вручення дипломів 2017 традиційно розпочалося з урочистого звучання Гімну України. Директор коледжу О. Пономаренко привітав молодь з отриманням дипломів про вищу освіту, побажав успіхів на життєвому шляху та подальших звершень для процвітання України. Лунали пісні та побажання від молодших студентів. Успіхів на життєвому шляху бажали випускникам і їх батьки. Слова подяки викладацькому колективу коледжу виразила мама випускника Кравченко Т.О.
Бажаємо Вам, наші дорогі випускники, щастя, любові, миру!