Ярмарок професій у місті Фастів

22 лютого 2016 року Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету взяв участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій» на запрошення Фастівського міськрайонного центру зайнятості Київської області. Коледж представляли завідуючий відділення телекомунікації та радіотехніки Васьковський А.Д. і студенти. На захід прийшли учні загальноосвітніх навчальних закладів  м. Фастова та Фастівського району.
На «Ярмарку професій» учні, переважно 9–тих класів, отримали вичерпну інформацію щодо спеціальностей, за якими акредитований коледж, науково-пошукову та волонтерську роботу студентів і викладачів, спортивні та виховні заходи, які проводяться у коледжі. Всім школярам були вручені рекламні буклети.
В заході взяли участь також представники Навчально-наукових Інститутів Національного авіаційного університету.
Адміністрація Фастівського МРЦЗ подякувала всім учасникам заходу за постійну участь у «Ярмарку професій» та якісне проведення профорієнтаційної роботи із старшокласниками міста та району.
Випускників шкіл Фастівського району запрошуємо на навчання
до нашого коледжу!