Всеукраїнський тиждень права

На виконання Плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.09.2016 р. № 1171 викладачі комісії суспільних дисциплін організували та провели ряд заходів:
1. В читальному залі коледжу організована Тематична виставка «Я маю права!» - організатор Бахмацька Ж.М.
2. Інтелектуальний Квест з кримінального права – під керівництвом викладача Бахмацької Ж.М. студенти гр. 206-РПЗ проводили розслідування кримінальної справи, в ході якого вони закріпили знання, отримані під час вивчення дисципліни «Основи правознавства».
3. Бліц-вікторина з правознавства – групи студентів 2-го та 3-ого курсів - 207-РПЗ, 307-РПЗ -  відповідали на запитання про права людини та їх обов’язки, вирішували логічні завдання на знання Конституції України, судочинства та ін.