Науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

9 листопада студенти та викладачі спеціальності Комп’ютерної обробки інформації традиційно прийняли участь в науково-практичній конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», яку проводили Навчально-науковий інститут Комп'ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету (Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій), Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України та Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України.
Доповіді представили викладач Родіонова О.В., студентки Авад А., Сфікова О., Вихристюк О.