ОСІННІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я 2016

21 жовтня 2016 на стадіон  коледжу вийшли студенти всіх груп на чолі з класними керівниками. Кожна група відрізнялась від іншої зовнішнім виглядом, що відповідав назві команди, девізу, плакату, емблемі, на яких відображено основне спрямування захоплень колективу: спортивні досягнення, здоровий спосіб життя, патріотизм, дружба, успішне навчання тощо. Перевірка домашнього завдання – цікавий початок заходу. Запальні танці, трюки на велосипедах, елементи фаєр-шоу. А переможці відзначені дипломами та тортами. Найкращими стали знову студенти гр.211-КОІ ( кл. кер Соболєва Н.І.) Багато учасників спортивних змагань :перетягування канату, футболу, волейболу, штовхання гирі, кросу та інших видів спорту також отримали звання переможців, медалі та солодкі призи від профкому студентів .