Екскурсія до Верховної Ради України

17 жовтня 2016 року студенти груп 212-П та 312-П разом з викладачами Титок І. В. та Михайленко О. А. відвідали з екскурсією Сесійний будинок Верховної Ради України по вул. М. Грушевського, 5.

Екскурсія почалася з короткого огляду історії будівлі українського парламенту, потім студенти мали змогу побувати у кулуарах Верховної Ради України, де значну увагу було приділено  головному художньому реквізиту сесійного будинку – картині «Державотворення», яка описує момент прийняття Акту проголошення незалежності України.

У фойє третього поверху, де зазвичай відбуваються екстренні засідання депутатських фракцій, груп та прес-конференції, наші студенти, також, могли відчути себе у складі лідерів майбутніх політичних партій та спробували провести свою першу нараду.

Звісно, що найяскравішим моментом стало представлення Сесійної зали.

Це була дуже цікава і, водночас, пізнавальна екскурсія, адже майбутні юристи змогли на власні очі побачити та дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади України.