Екскурсія до навчального ангару Національного Авіаційного Університету

Студенти групи 107-ІПЗ разом з куратором Красовською Є.В. 06.10.16 відвідали навчальний ангар Національного Авіаційного Університету.
Студенти побачили величезну колекцію літаків – від маленьких планерів до трансконтинентальних пасажирських гігантів, від старовинних моделей, які покоряли повітря на зорі минулого століття, до сучасних гордих красенів.
В літаки і вертольоти можна було заходити, сидіти за штурвалом, фотографуватися.
Родзинкою екскурсії була подача екскурсоводом техніки під напругу. При цьому машини випускають шасі і розкручують гвинти. Видовище вражаюче, студенти були у захваті.
В ангарі навчають студентів НАУ, деяка техніка для зручності показу в напіврозібраному стані, отже, була можливість добре розглянути внутрішній устрій літаків.