З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

29. 09.2016 року  в актовій залі коледжу відбулося свято – студенти вітали всіх працівників освіти, що працюють в коледжі, з професійним святом. Директор  коледжу привітав колег , подякував за плідну працю та побажав успіхів в роботі і особистому житті, а студентам сказав багато щирих, гарних слів і висловив вдячність за цікаву концертну програму. З теплими словами, під гарну мелодію, молодь вручила квіти всім присутнім працівникам освіти. А потім від імені студентів відділень лунали привітання: пісні, танці, сценки,вірші… Великим подарунком для всіх стала участь в концертній програмі викладачів Ліщинського О.Л. та Бунакової Н.В.  ’’ Многії літа…’’ прозвучало в кінці програми з вуст студентів.