ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

31 серпня 2016 року, останній  день літа перед молоддю, що вступила в коледж відкрилися двері навчального закладу – відбулася Посвята в студенти. Актова зала була заповнена першокурсниками, їх  батьками та друзями. Свято відкрили Гімном України та сучасною піснею про Батьківщину, 25-річницю якої ми відзначили нещодавно. Директор коледжу Пономаренко О.В. привітав всіх присутніх в залі, пообіцявши підтримку зі свого боку, та побажав успіхів і наснаги наймолодшим студентам. З цікавістю всі вислухали привітання від міністра освіти України, яке донесла до студентів Шарманської Світлани Олександрівни. Бабуся студента-першокурсника Оржахівська А.М. звернулась з теплотою і любов’ю до молоді , побажавши впевнено йти по вибраному шляху, поважати викладачів і батьків, допомогати товаришам. Традиційно відбулася передача естафети – від старших до молодших. Від випускників коледжу взяла слово Васкевич О.Р., яка зуміла передати своє хвилювання від спогадів про навчання в коледжі і побажала всіляких гараздів юним студентам. Прочитана клятва першокурсників, прозвучав гімн студентів ’’Гаудеамус’’, лунко продзвенів дзвоник. Все  було пересипано привітаннями, піснями старшокурсників. А потім нових студентів чекало знайомство з класними кураторами в аудиторіях коледжу.

Щасти вам, дорогі першокурсники!