Списки рекомендованих на зарахування (Контракт)

 

Завантажити наказ: Наказ про зарахування на навчання

Завантажити додаток: Додаток

 

 

Додаток  № 1
до наказу від «08»  серпня 2017 року
№ 156-Ст

081 "Право"

1. Білан Гліб Олексійович

2. Гринюк Олег Олегович

3. Дядик Вадим Сергійович

4. Єгорушкіна Яна Анатоліївна

5. Кондратюк Юлія Олександрівна

6. Нечипоренко Денис Юрійович

7. Пригодська Каріна Ярославівна

8. Радзиховська Ірина Миколаївна

9. Шевчук Данііл Ігорович

 

Додаток  № 2 

до наказу від «08»  серпня 2017 року 

№ 156-Ст

172 "Телекомунікації та радіотехніка"

 

1. Волотовський Владислав Володимирович

2. Дворщенко Ростислав Русланович

3. Єгоров Дмитро Андрійович

4. Кудрицький Максим Леонідович

5. Маринін Антон Олександрович

6. Молчанов Андрій Сергійович

7. Нирков Нікіта Максимович

8. Олисеєнко Микола Володимирович

 

Додаток  № 3
до наказу від «08»  серпня 2017 року
№ 156-Ст

 

186 "Видавництво та поліграфія"

 

1. Білоцька Ірина Володимирівна

2. Поліщук Анастасія Вадимівна

3. Примаченко Ілля Борисович

4. Ружинський Максим Михайлович

 

Додаток  № 4
до наказу від «08»  серпня 2017 року
№ 156-Ст

121 "Інженерія програмного забезпечення"

1. Батурін Микита Миколайович

2. Бондаренко Дмитро Миколайович

3. Василенко Владислав Володимирович

4. Вигівський Владислав Георгійович

5. Вишневський Юрій Сергійович

6. Войновський Микита Володимирович

7. Волнєйкін Максим Олексійович

8. Гунько Максим Юрійович

9. Івасютин Владислав Петрович

10. Казбанов Андрій Сергійович

11. Калініченко Олександр Ігорович

12. Каріков Олексій Миколайович

13. Квачук Костянтин Андрійович

14. Кисіль Владислав Дмитрович

15. Кислинський Єгор Дмитрович

16. Кращенко Назар Дмитрович

17. Лисенко Юрій Олександрович

18. Мартинюк Максим Олексійович

19. Моргун Дмитро Віталійович

20. Олексієнко Владислав Юрійович

21. Орехов Максим Олегович

22. Паламарчук Сергій Сергійович

23. Петренко Кирило Олексійович

24. Погорілий Руслан Олегович

25. Подзірей Богдан Валентинович

26. Радецький В’ячеслав Олексійович

27. Римар Ігор Миколайович

28. Самойленко Володимир Дмитрович

29. Слєсарєва Дарія Тарасівна

30. Сліпич Євгеній Миколайович

31. Сулейманов Дмитро Меджідович

32. Таров Олександр Володимирович

33. Турченко Богдан Сергійович

34. Фролов Данило Дмитрович

35. Хала Богдан Віталійович

36. Харчук Дмитрій Юрійович

37. Хомутовський Олександр Анатолійович

38. Ціцілін Артур Олексійович

39. Шихалієв Артур Анатолійович

40. Щербань Владислав Валентинович

41. Юмашев Михайло Євгенійович

42. Ясінський Дмитро Юрійович

 

№ 156-Ст

081 "Право"

 

1. Білан Гліб Олексійович

2. Гринюк Олег Олегович

3. Дядик Вадим Сергійович

4. Єгорушкіна Яна Анатоліївна

5. Кондратюк Юлія Олександрівна

6. Нечипоренко Денис Юрійович

7. Пригодська Каріна Ярославівна

8. Радзиховська Ірина Миколаївна

9. Шевчук Данііл Ігорович

 

Додаток  № 2 

до наказу від «08»  серпня 2017 року 

№ 156-Ст

 

172 "Телекомунікації та радіотехніка"

 

1. Волотовський Владислав Володимирович

2. Дворщенко Ростислав Русланович

3. Єгоров Дмитро Андрійович

4. Кудрицький Максим Леонідович

5. Маринін Антон Олександрович

6. Молчанов Андрій Сергійович

7. Нирков Нікіта Максимович

8. Олисеєнко Микола Володимирович

 

Додаток  № 3 

до наказу від «08»  серпня 2017 року 

№ 156-Ст

 

186 "Видавництво та поліграфія"

 

1. Білоцька Ірина Володимирівна

2. Поліщук Анастасія Вадимівна

3. Примаченко Ілля Борисович

4. Ружинський Максим Михайлович

 

Додаток  № 4 

до наказу від «08»  серпня 2017 року 

№ 156-Ст

121 "Інженерія програмного забезпечення"

1. Батурін Микита Миколайович

2. Бондаренко Дмитро Миколайович

3. Василенко Владислав Володимирович

4. Вигівський Владислав Георгійович

5. Вишневський Юрій Сергійович

6. Войновський Микита Володимирович

7. Волнєйкін Максим Олексійович

8. Гунько Максим Юрійович

9. Івасютин Владислав Петрович

10. Казбанов Андрій Сергійович

11. Калініченко Олександр Ігорович

12. Каріков Олексій Миколайович

13. Квачук Костянтин Андрійович

14. Кисіль Владислав Дмитрович

15. Кислинський Єгор Дмитрович

16. Кращенко Назар Дмитрович

17. Лисенко Юрій Олександрович

18. Мартинюк Максим Олексійович

19. Моргун Дмитро Віталійович

20. Олексієнко Владислав Юрійович

21. Орехов Максим Олегович

22. Паламарчук Сергій Сергійович

23. Петренко Кирило Олексійович

24. Погорілий Руслан Олегович

25. Подзірей Богдан Валентинович

26. Радецький В’ячеслав Олексійович

27. Римар Ігор Миколайович

28. Самойленко Володимир Дмитрович

29. Слєсарєва Дарія Тарасівна

30. Сліпич Євгеній Миколайович

31. Сулейманов Дмитро Меджідович

32. Таров Олександр Володимирович

33. Турченко Богдан Сергійович

34. Фролов Данило Дмитрович

35. Хала Богдан Віталійович

36. Харчук Дмитрій Юрійович

37. Хомутовський Олександр Анатолійович

38. Ціцілін Артур Олексійович

39. Шихалієв Артур Анатолійович

40. Щербань Владислав Валентинович

41. Юмашев Михайло Євгенійович

42. Ясінський Дмитро Юрійович